Aminokwasy Warrior Labs

Podchodzisz do treningów na poważnie? Stosujesz suplementację, lub zamierzasz to robić? Koniecznie zapoznaj się z treścią poniżej, ponieważ mowa będzie o aminokwasach. Co dzięki nim zyskasz? Pięknie zbudowaną sylwetkę, duże i mocne mięśnie, a co za tym idzie - rewelacyjnie samopoczucie. Nie tylko fizyczne.

Czym są aminokwasy? Można je porównać do maleńkich cegiełek, które budują białka ustrojowe. Ponadto dzięki nim wytwarzane zostają substancje o istotnym działaniu fizjologicznym. Wykazują działania anaboliczne i antykataboliczne, dodatkowo stymulując układ hormonalny. Przyspieszają regenerację mięśni oraz przyczyniają się do wzmocnienia układu odpornościowego i rozpadu tkanki tłuszczowej. To wszystko składa się na prawidłowo funkcjonujący organizm sportowca. Tego suplementu nie może Ci zabraknąć.

Co z preparatami białkowymi? Na czym polega zasadnicza różnica między nimi, a tymi aminokwasowymi? Suplementy białkowe oczywiście również są bogate w aminokwasy, ale wchłaniają się one dopiero po strawieniu odżywki w przewodzie pokarmowym. Przewaga suplementów aminokwasowych jest taka, że wchłaniają się niemal natychmiast po ich spożyciu. Co za tym idzie - dzięki stosowaniu tych drugich skracamy nie tylko czas ich wchłaniania, ale także zmniejszamy obciążenie układu pokarmowego oraz oszczędzamy energię, jaką pobiera organizm podczas procesu trawienia.

Warto w tym miejscu wspomnieć również o aminokwasach rozgałęzionych, czyli BCAA. Należą do nich walina, leucyna i izoleucyna. Co ważne - stanowią one około ¼ całej puli aminokwasów budujących białka mięśniowe. Oprócz tego stymulują wydzielanie insuliny i hormonu wzrostu, uczestniczą w produkcji aminokwasów endogennych i dostarczają energii dla pracujących podczas treningu mięśni. BCAA hamują katabolizm wysiłkowy i powysiłkowy, wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej, ograniczają uczucie zmęczenia i pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Dzięki nim przyrost beztłuszczowej masy ciała będzie szybki i prostszy, niż dotychczas.

Postaw na naturalne suplementy diety wysokiej jakości. Aminokwasy Warrior Labs to jedne z najskuteczniejszych i najlepszych tego typu produktów na rynku. Sprawdzone przez setki sportowców suplementy diety dla zaawansowanych, na których pozytywną opinię sobie zasłużyły. Świetnie sprawdzą się również jako suplementy diety dla początkujących. Zadbaj o skuteczną i bogatą w kompleksowe składniki suplementację, dzięki której Twoje treningi oraz efekty będą zaskakujące. Jeśli jesteś osobą, która szczególną uwagę przywiązuje do diety i bilansu kalorycznego, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - Warrior Labs oferuje suplementy diety bez cukru oraz suplementy diety bez kalorii. Jeżeli dodatkowo dbasz o środowisko i jesteś miłośnikiem zwierząt, zapewne ucieszy Cię fakt, że produkty Warrior Labs to suplementy diety dla wegan, a także suplementy diety dla wegetarian. Dlaczego warto się nimi zainteresować? Popularność, jaką marka zdobyła na rynku amerykańskim, przeszła najśmielsze oczekiwania. Dzięki fachowo dobranym składnikom i ich proporcjom Warrior Labs stał się najchętniej kupowanym brandem w kategorii suplementów diety i odżywek. Już teraz dostępny jest również w Polsce. Nie czekaj - sprawdź na własnej skórze.