Boostery Warrior Labs

Testosteron to nie tylko libido, sprawność seksualna i wyznacznik męskości. Od jego poziomu w organizmie zależy także wiele innych czynników, mających wpływ na Twoje codziennie życie, samopoczucie, czy sylwetkę. Nie zapominaj o tym jak ważna rolę odgrywają w ludzkim ciele hormony. Czy dla sportowca mają one znaczenie? Jak najbardziej!.

Z czym zwykle jest kojarzony testosteron, czyli podstawowy, męski hormon anaboliczny i steroidowy? Najczęściej pierwsza myśl związana z nim to pojęcia takie jak erekcja, libido, seks. Powinniśmy jednak nieco głębiej zanurzyć się w temat, bo często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile od niego może zależeć. Testosteron i jego poziom w organizmie wpływa także na budowanie masy mięśniowej oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Dla sportowca jest to bardzo istotna kwestia - jeżeli posiada go zbyt mało, efekty jego treningów mogą być o wiele gorsze, niż oczekiwane. Oprócz tego może również skarżyć się na: zaburzenia koncentracji i pamięci, problemy ze snem, wahania nastroju zmierzające w kierunku depresyjnym oraz obniżony poziom energii. W skrajnych przypadkach niedobory testosteronu mogą prowadzić do ginekomastii, problemów z płodnością i osłabienia układu kostnego..

Najnowsze badania wykazały, że za sprawą nieustającego procesu ewolucji i rozwoju cywilizacji, nasze organizmy produkują średnio o 30% mniej testosteronu, w stosunku do naszych przodków. Wpływ na to ma nie tylko środowisko, ale także stosowana dieta, tryb życia, wysoki poziom stresu. Co zrobić, by utrzymać odpowiednią normę i sytuację hormonalną? Jest na to pewien sposób..

Sportowcy, z racji tego, że mają większe zapotrzebowanie na testosteron, niż przeciętny człowiek, bardzo często zwracają się ku pewnym rozwiązaniom mającym sprawić, że poziom “teścia” w ich organizmie zacznie rosnąć. Najbezpieczniejszym, i najzdrowszym rozwiązaniem jest stosowanie boosterów, które w naturalny sposób podnoszą poziom testosteronu. Bez obaw, nie jest to groźne dla Twojego zdrowia. Nawet jeśli Twój testosteron jest prawidłowy, booster podwyższy go tylko na tyle, by wciąż mieścił się w normie. To zdecydowanie odróżnia go od substancji dopingowych. .

Warrior Labs także i tym razem wyszło naprzeciw sportowcom. Amerykański brand, jeden z najpopularniejszych za oceanem, od lat rozpieszcza tamtejszych kulturystów najlepszej klasy suplementami. Tym razem zaatakował polski rynek, a wiemy z doświadczenia, że robi to skutecznie. Suplementy na masę Warrior Labs to odżywki skomponowane z naturalnych składników roślinnych. Nie mają one kompletnie nic wspólnego z dopingiem i mogą być stosowane wraz z innymi okołotreningowymi środkami. Odpowiedni plan treningowy w połączeniu z produktami masa Warrior Labs sprawi, że Twoja sylwetka będzie zmieniać się w błyskawicznym tempie..

Jeżeli masz mniej niż 25-30 lat bądź ostrożny - Twój układ hormonalny jeszcze się kształtuje i brak mu stabilizacji. To naturalne. Zachowaj rozwagę oraz umiar i suplementuj się z głową.