Sarmy Warrior Labs

Głowisz się nad tym jak zapewnić sobie skuteczny anabolizm, ale chciałbyś to zrobić w zdrowy i bezpieczny sposób, bez efektów ubocznych? Poznaj świat SARM-ów, które pomogą Ci osiągnąć ponadprzeciętny rozrost mięśni. A to wszystko bez zastosowania sterydów. Brzmi mało realnie? Być może, ale jest jak najbardziej możliwe!

SARM (selektywne modulatory receptora androgenowego) to nowo wyodrębniona grupa z reguły niesteroidowych związków, która obejmuje w swoim działaniu substancje anaboliczno-androgenne. Dzięki nim pobudzone zostają wybrane receptory androgenowe, które koncentrują się bezpośrednio na rozbudowie określonych struktur organizmu. To prowadzi do ponadprzeciętnej rozrostu masy mięśniowej, ale nie tylko - działają w sposób tożsamy w stosunku do kości, czyli usprawniają rozwój i mineralizację układu kostnego. Jest to ważne i pożądane zjawisko, ponieważ solidny szkielet jest świetną podstawą dla rozbudowujących się mięśni.

Stosowanie SARM nie wiąże się także z efektami ubocznymi takimi jak rozrost prostaty, co w przypadku zażywania sterydówjest niestety nieuniknione. Z tego powodu SARM-y są coraz bardziej popularne wśród sportowców i kulturystów. Jakie są podstawowe i najważniejsze korzyści wynikające z ich stosowania? Między innymi brak konwersji do estrogenu (jak syntetyczny testosteron), możliwość doustnej formy podania, brak negatywnego oddziaływania na wątrobę, znikome blokowanie układu HPTA (lub jego całkowity brak) oraz brak możliwości powstania DHT.

SARM można podzielić na trzy kategorie; każda z nich odpowiada za nieco inne działanie, dlatego w zależności od zamierzonego efektu powinniśmy dobrać odpowiedni z nich. Mamy zatem SARM-y wspomagające budowę czystej masy mięśniowej i usprawniające redukcję (sarm SR 9009, sarm GW 1516, MK-677), powodujące przyrost siły (MK2866 (Ostarine), sarm Rad140) oraz działające na rozbudowę masy mięśniowej (Rad-140, LGD 4033, Andarine S4). Największą nowością na rynku jest obecnie YK-11, który wykazuje niezwykle silny potencjał genetyczny do budowy mięśni i jest skutecznym inhibitorem miostatyny (miostatyna to białko odpowiedzialne za ograniczenie rozwoju mięśni). YK11 również nie pociąga za sobą żadnych negatywnych efektów ubocznych w swoim działaniu.

Sarmy Warrior Labs należą do tych o najlepszej jakości, złożonych ze starannie wyselekcjonowanych składników. Amerykańska marka ma już za sobą sporo doświadczenia w produkcji i dystrybucji dobrej klasy suplementów, którymi zawojowała rynek USA (i nie tylko). Wśród odżywek jakie oferuje można znaleźć wszystko, czego potrzebuje sportowiec. Przedtreningówki, aminokwasy, boostery, SARM, suplementy z miostatyną, kreatyna Warrior Labs, spalacze tłuszczu - lista produktów jest pokaźna. Wszystkie z nich zostały już wielokrotnie przetestowane; nie tylko przez szereg zadowolonych już kulturystów, ale również między innymi przez nas. Za wszystko co polecamy możemy ręczyć - według nas zdrowie i bezpieczeństwo organizmu podczas suplementacji to nie tylko konieczność, ale również sprawa najwyższej wagi. Zachęcamy zatem do wypróbowania najlepszych SARM-ów, z jakimi mieliśmy do czynienia.