Spalacze tłuszczu Warrior Labs

Nieodzowny element niemal każdego sportowca. Pomaga uporać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w organizmie i daje niesamowitego “kopa”. Trening z nim to czysta przyjemność. Bez względu na to, czy już go stosowałeś, czy jeszcze nie - będziesz zachwycony. O czym mowa? Oczywiście o spalaczu tłuszczu.

Fat burner, czyli spalacz tłuszczu to suplement przeznaczony nie tylko dla kulturystów i zawodowych sportowców, ale także dla każdego, komu zależy na jak najlepszych efektach swojego wysiłku. O fat burnerach można powiedzieć, że działają dwupłaszczyznowo. Po pierwsze - przyczyniają się do zwiększenia procesu termogenezy. Organizm ludzki jest zdolny do pozyskania energii na wiele sposobów, np. ze składników takich jak: aminokwasy, kwasy tłuszczowe i cukry (w formie ATP, czyli energii użytecznej); prócz tego może ją pozyskać również w formie ciepła, które wytwarzane jest również dzięki termogenikom. Spalacze tłuszczu, pobudzając organizm do produkcji ciepła sprawiają, że wydzielane zostają katecholaminy oraz zostaje zmniejszony ich rozkład. Zwiększa się także aktywność UCP, czyli białek rozprzęgających. Drugą płaszczyzną działania fat burnerów jest zwiększenie aktywności psychoruchowej oraz poprawa wydolności organizmu. Suplementy tego typu obniżają poczucie zmęczenia i dodają sił. To z kolei prowadzi do intensywniejszych treningów, co w efekcie sprowadza się do tego, że spalamy więcej tłuszczu, niż bez wsparcia odżywkami. Skuteczność fat burnerów zapewniają najczęściej takie substancje, jak kofeina i efedryna, które dostarczają ogromnych pokładów energii.

Szereg przeprowadzonych badań potwierdził, wiarygodność tego, co twierdzą producenci spalaczy tłuszczu. Udowodniono, że stosowanie substancji o działaniu termogennym zwiększa wydatki energetyczne średnio o 3-4% w przypadku jednorazowego spożycia. Inaczej rzecz ma się w sytuacji, w której zażywamy fat burner regularnie; wtedy możemy liczyć nawet na 8-11%. Ciekawym zjawiskiem jest fakt, że efekty są łatwiej dostrzegalne u osób szczupłych, niż tych, które borykają się z problemem nadwagi.

Spalacze tłuszczu są więc świetnym uzupełnieniem diety oraz planu treningowego. Tylko w połączeniu z tymi dwoma komponentami przyniosą zamierzone i najlepsze skutki.

Naprzeciw wszystkim zainteresowanym wychodzi firma Warrior Labs, która stworzyła szereg kompleksowych suplementów diety. Wśród nich są oczywiście fat burnery. Spalacze Warrior Labs są obecnie uważane za jedne z najskuteczniejszych na rynku. Za oceanem już dawno zdobyły zasłużoną popularność, w Polsce usłyszano o nich stosunkowo niedawno. Nie ma sportowca, który nie byłby zadowolony z ich działania - ci, którzy już raz mieli do czynienia z produktami Warriora pozostają mu wierni. Nie jest to bezpodstawne twierdzenie; w sieci można spotkać wiele pozytywnych opinii na jego temat, które należą zarówno do początkujących amatorów, jak i profesjonalnych i zawodowych kulturystów. Spalacz tłuszczu Warrior Labs sprawi, że odtąd każdy trening rozpoczniesz i odbędziesz na najwyższych obrotach, z żalem kończąc i myśląc o kolejnym. Daj się porwać sile wojownika!